Lista przyjętych - Bursa Szkolna Nr 1 w Łomży

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Rekrutacja

LISTA DZIECI PRZYJĘTYCH DO BURSY SZKOLNEJ NR 1 W ŁOMŻY
W ROKU SZKOLNYM 2020-21


Oddział dziewczęta

1. Arnista Klaudia
2. Arnista Wiktoria
3. Bacławska Gabriela
4. Bagińska Aneta
5. Banach Patrycja
6. Banach Wiktoria
7. Bloch Zuzanna
8. Bogdanowicz Oliwia
9. Borawska Beata
10. Borawska Wiktoria
11. Borzymowska Małgorzata
12. Budziłek Łucja
13. Bugnacka Wiktoria
14. Cendrowska Wiktoria Maria
15. Chilińska Kamila
16. Chludzińska Julia
17. Chmielewska Renata
18. Chmielewska Wiktoria
19. Chrostowska Milena
20. Chrzanowska Anna
21. Cicha Kinga Elwira
22. Cichocka Ewelina
23. Cimochowska Aleksandra
24. Cwalina Magdalena
25. Cwalina Wiktoria
26. Danowska Natalia
27. Dąbrowska Julia
28. Dąbrowska Natalia
29. Dębek Anna
30. Dmochowska Wiktoria
31. Dobrowolska Maja
32. Domańska Karolina
33. Domańska Klaudia
34. Dzięgielewska Katarzyna
35. Ekstowicz Dorota
36. Filter Sylwia
37. Frąckiewicz Karolina
38. Gadomska Klaudia
39. Gałkowska Jessica Anna
40. Gardocka Aneta
41. Gawecka Weronika
42. Gawryś Paulina
43. Górecka Karolina
44. Górska Aleksandra
45. Górska Eliza
46. Górska Ewa
47. Górska Julia
48. Grabowska Agnieszka
49. Grabowska Anna
50. Grodzka Julia
51. Gutowska Agata
52. Gutowska Ewelina
53. Gutowska Milena
54. Gutowska Patrycja
55. Gutowska Paulina
56. Gwiazdowska Nikola Małgorzata
57. Jadczak Martyna
58. Jankowska Natalia
59. Jaskółka Joanna
60. Jaskółka Paulina
61. Jastrzębska Ewelina
62. Jastrzębska Justyna
63. Jerzyło Aleksandra
64. Jurska Anna Maria
65. Kaczmarczyk Natalia Angelika
66. Kaczyńska Natalia
67. Kadyszewska Anna
68. Kalinowska Nikola Aleksandra
69. Karwowska Aneta
70. Karwowska Julia
71. Kasznikowa Tatiana Kristina
72. Konopka Katarzyna
73. Konopka Oliwia
74. Kosińska Daria
75. Kossakowska Ewa Aldona
76. Kossakowska Wiktoria
77. Kotara Weronika
78. Kotowska Anastazja
79. Kowalczyk Natalia
80. Kowalczyk Wiktoria
81. Kowalewska Julia
82. Kozikowska Ewelina
83. Kozikowska Magdalena
84. Kozłowska Alicja
85. Kozłowska Jolanta
86. Kozłowska Julia
87. Kozłowska Magda
88. Kozłowska Zuzanna
89. Krupa Amelia
90. Krzynowek Karolina
91. Kulesza Joanna
92. Kunicka Oliwia
93. Kurpiewska Patrycja
94. Laskowska Patrycja
95. Laszczkowska Anna
96. Liberacka Agnieszka
97. Łazarczyk Maria
98. Łochowska Sandra
99. Łoniewska Weronika
100. Łuba Paulina
101. Łukaszewicz Weronika
102. Maciaszek Wiktoria
103. Maszkowska Klaudia
104. Mieczkowska Daria
105. Mieczkowska Daria
106. Mikucka Katarzyna
107. Mikucka Katarzyna
108. Misztalewska Oliwia
109. Modzelan Maja
110. Mościcka Klaudia
111. Mroczkowska Agnieszka
112. Mroczkowska Kinga
113. Mroczkowska Marta
114. Nalewajk Anna
115. Narewska Katarzyna
116. Niedbała Kornelia
117. Norkowska Paulina
118. Orzoł Julia
119. Ostaszewska Milena
120. Parzych Klaudia
121. Pasztaleniec Wiktoria
122. Patalan Magda
123. Pazik Dominika
124. Pazik Wiktoria
125. Piaskowska Karolina
126. Płocińska Zuzanna
127. Polakowska Klaudia
128. Polkowska Dominika
129. Prusińska Agata
130. Pruszyńska Katarzyna
131. Przestrzelska Daria
132. Rogińska Ewa
133. Rogowska Klaudia
134. Rogowska Weronika
135. Rozwadowska Marta
136. Rupińska Julia
137. Ruszczyk Aleksandra
138. Rybka Julia
139. Sejnowska Natalia Weronika
140. Serafin Klaudia
141. Sidorkiewicz Oliwia
142. Sierbińska Magdalena
143. Siwik Jolanta
144. Skierczyńska Wiktoria
145. Skorupa Aleksandra
146. Skorupska Magdalena
147. Skrodzka Amelia
148. Skrodzka Natalia
149. Sobocińska Wiktoria
150. Socik Klaudia
151. Sokołowska Aneta
152. Sokołowska Paulina
153. Stefens Karolina
154. Szabłowska Natalia
155. Szewczyk Izabela
156. Szpanko Malwina
157. Szymczuk Patrycja
158. Śliwowska Olga
159. Świderska Julia
160. Świderska Magda
161. Tararuj Olga
162. Taraszkowski Anka Jeazmin
163. Trzcińska Natalia
164. Trzonkowska Milena
165. Tyszkiewicz Julia
166. Tyszko Maja Alicja
167. Urynowicz Karolina
168. Wardaszka Magdalena
169. Wasilewska Martyna
170. Wicik Natalia
171. Wicik Paulina
172. Wilczek Daria
173. Wiśniewska Anna
174. Wiśniewska Julia
175. Wiśniewska Maria
176. Wiśniewska Weronika
177. Witt Oliwia
178. Wojsław Dominika
179. Wyrwas Gabriela
180. Zalewska Brygida
181. Załęska Wiktoria
182. Załuska Luiza
183. Zielińska Maria Elżbieta
184. Żebrowska Oliwia

Oddział chłopcy

1. Baczewski Błażej
2. Banach Dominik
3. Borawski Adrian
4. Borawski Arkadiusz
5. Borawski Kamil Krzysztof
6. Borkowski Marek
7. Bruderek Artur
8. Brzostowski Adrian
9. Brzózka Adrian
10. Bzura Dawid
11. Bzura Mateusz
12. Cendrowski Rafał
13. Chodoń Marcin
14. Chojnowski Kacper
15. Chrzanowski Damian
16. Czarnecki Michał
17. Czerwiński Mateusz
18. Dąbrowski Daniel
19. Dąbrowski Patryk
20. Dąbrowski Sylwester
21. Dębek Michał
22. Duda Marcin
23. Dziczek Mateusz
24. Dzięgielewski Jakub
25. Filipkowski Kamil
26. Florek Radosław Krzysztof
27. Gąska Bartłomiej
28. Gordon Piotr
29. Gosiewski Norbert
30. Grużewski Radosław
31. Grzymkowski Patryk
32. Gwiazdowski Sebastian Klaudiusz
33. Jachimowicz Łukasz
34. Janiak Kamil
35. Kaczmarczyk Hubert
36. Kaczmarczyk Szymon
37. Kadłubowski Maciej
38. Kadyszewski Adam
39. Karwowski Jakub
40. Karwowski Jakub
41. Kidiajew-Zachłowski Maciej
42. Kiełczewski Mateusz
43. Kondracki Kacper
44. Konopka Kamil Artur
45. Kopacz Dawid
46. Kopacz Jakub
47. Kossakowski Dawid
48. Kowalczyk Przemysław
49. Krajewski Adam
50. Krawczyński Mateusz
51. Kruszewski Tomasz Józef
52. Krzewski Dawid
53. Kukliński Maciej
54. Kukliński Mikołaj
55. Kulak Kacper
56. Kulesza Michał
57. Leszczewski Dawid
58. Łochowski Sebastian
59. Łoniewski Radosław
60. Łoszewski Dawid
61. Łuba Damian
62. Madrak Szymon
63. Majewski Jan
64. Malinowski Jakub
65. Matejkowski Damian
66. Mieczkowski Adam
67. Mieczkowski Rafał
68. Mikucki Tomasz
69. Młynarczuk Krystian
70. Modzelewski Robert
71. Mościcki Adrian
72. Nadolny Bartłomiej
73. Nadolny Patryk
74. Niecikowski Krystian
75. Palczewski Dawid
76. Patalan Arkadiusz
77. Piszczatowski Jakub
78. Piszczatowski Kacper
79. Płocharczyk Bartłomiej
80. Podolak Kacper
81. Pruszyński Szymon
82. Przestrzelski Mikołaj
83. Przyborowski Krystian
84. Przytuła Michał
85. Pupek Marcin
86. Radkowski Jakub
87. Rogalewski Jakub
88. Rogowski Adrian
89. Rogowski Maciej
90. Rozwadowski Michał
91. Sakowicz Eryk
92. Sienicki Michał
93. Sikorski Tomasz
94. Skrodzki Dawid
95. Sokołowski Łukasz
96. Stodulski Sebastian
97. Struczyński Krzysztof
98. Suchecki Sebastian
99. Sulewski Piotr
100. Szczepaniak Kacper
101. Szewczyk Sebastian Paweł
102. Śleszyński Paweł Bartek
103. Świerszcz Mateusz
104. Trzaska Cezary
105. Trzaska Patryk
106. Trzciński Patryk
107. Walczyk Jakub
108. Wardaszka Aleksander
109. Waszkiewicz Jakub
110. Włodkowski Radosław
111. Wojsław Damian
112. Wojtkowski Adam
113. Zalewski Radosław
114. Zalewski Robert
115. Zaremba Karol
116. Zelkowski Patryk
117. Żebrowski Rafał
118. Żukowski Albert

 
 
ostatnia akualizacja: 2020-10-14
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego