Lista przyjętych - Bursa Szkolna Nr 1 w Łomży

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Rekrutacja
 

LISTA WYCHOWANKÓW PRZYJĘTYCH DO BURSY SZKOLNEJ NR 1 W ŁOMŻY W ROKU SZKOLNYM 2018/19 NA PODSTAWIE DEKLARACJI

LISTA WYCHOWANKÓW NOWO PRZYJĘTYCH NA ROK SZKOLNY 2018/19 NA PODSTAWIE WNIOSKU

LISTA OSÓB PRZYJĘTYCH Z POSIEDZENIA REKRUTACJI UZUPEŁNIAJĄCEJ – 21.08.2018r.

1. BACZEWSKI BŁAŻEJ
2. BAGIŃSKA ANETA
3. BAGIŃSKI ADRIAN
4. BALDACHOWSKI RAFAŁ
5. BALDACHOWSKI WOJCIECH
6. BEDKOWSKI MATEUSZ
7. BEDNARCZYKA KAROLINA
8. BIEDRZYCKA ALEKSANDRA
9. BOJANOWSKA NATALIA
10. BORAWSKA MONIKA
11. BORKOWSKI KAMIL
12. BORYSZEWSKA JUSTYNA
13. BORYSZEWSKA MAGDALENA
14. BRAUN MARTA
15. BUDZISZEWSKA MAGDALENA
16. CEKAŁA CEZARY
17. CHABEREK ALEKSANDRA
18. CHMIELEWSKA AGNIESZKA
19. CHMIELEWSKA RENATA
20. CHMIELEWSKA WIKTORIA
21. CHOJNOWSKI PAWEŁ
22. CHRZANOWSKA MONIKA
23. CIELOSZCZYK MAJKA
24. CWALINA ADRIANNA
25. DĄBROWSKA MAŁGORZATA
26. DĄBROWSKI PATRYK
27. DĘBIŃSKA DARIA
28. DOMITRZ MAGDALENA
29. DRĘŻEK LUIZA
30. DRZĄSZCZ MICHAŁ
31. DUDA KAMILA
32. DYMARCZYK ADAM
33. DZIĘGIELEWSKA DARIA
34. EKSTOWICZ DOROTA
35. FARFUŁOWSKA NATALIA
36. GADOMSKA KLAUDIA
37. GAŁKOWSKA JESSICA
38. GARDOCKA ANETA
39. GARDOCKA MARTA
40. GAWRYCH MARTA
41. GĄSKA KLAUDIA
42. GĄSKA MAGDALENA
43. GODLEWSKA WERONIKA
44. GOŁAŚ JULIA
45. GÓRSKI HUBERT
46. GÓRSKI SZYMON
47. GROMEK BORYS
48. GROSFELD ANNA
49. GUTOWSKA JUSTYNA
50. GWARDIAK ZUZANNA
51. GWIAZDOWSKI MICHAŁ
52. JABŁOŃSKA MONIKA
53. JACZYŃSKI RAFAŁ
54. JANUSZEWSKA NATALIA
55. JERZYŁO KATARZYNA
56. KACZMARCZYK NATALIA ANGELIKA
57. KADYSZEWSKA KATARZYNA
58. KALINOWSKA ALICJA
59. KALINOWSKI MATEUSZ
60. KALISZEWSKA ANNA
61. KAROLINA EDYTA
62. KARWOWSKI DAMIAN
63. KARWOWSKI DANIEL
64. KARWOWSKI DANIEL
65. KARWOWSKI RAFAŁ
66. KIERSZNOWSKI DAMIAN
67. KISIELEWSKA ALICJA
68. KLESZCZEWSKI SEBASTIAN
69. KOSIOREK MARTA
70. KOSSAKOWSKA ANNA
71. KOSSAKOWSKI JAN
72. KOTARA DOMINIKA
73. KOTARA NATALIA
74. KOWALCZYK JULIANNA
75. KOWALEWSKA WIKTORIA
76. KOZIKOWSKA ALEKSANDRA
77. KOZIOŁ PATRYCJA
78. KOZŁOWSKA AGNIESZKA
79. KRAWCEWICZ KACPER
80. KRUK MARLENA
81. KRUSZEWSKI TOMASZ
82. KRYSIAK ADRIAN
83. KRYSTOWIAK JULIA
84. KRYSZCZYŃSKA JOANNA
85. KRZYŻEK ALICJA
86. KULESZA KACPER
87. KULESZA MICHAŁ
88. LESZCZEWSKI PAWEŁ
89. ŁOJEK DANIEL
90. ŁONIEWSKA KAROLINA
91. MALINOWSKA EWA
92. MALINOWSKA WERONIKA
93. MARCZYK KATARZYNA
94. MATEJKOWSKI JAROSŁAW
95. MATWIEJUK MIKOŁAJ
96. MIECZKOWSKA Adrianna
97. MIECZKOWSKI RAFAŁ
98. MIERZEJEWSKA PATRYCJA
99. MIKUCKA KATARZYNA
100. MIKUCKI TOMASZ
101. MILEWSKA KAROLINA
102. MOCARSKA PAULINA
103. MOCARSKI PAWEŁ
104. MOCARSKI RAFAŁ
105. MODZELEWSKI PAWEŁ
106. MODZELEWSKI PIOTR
107. MODZELEWSKI PRZEMYSŁAW
108. MROCZKOWSKA KATARZYNA
109. MRÓZ OLIWIA
110. MURAWSKA ALEKSANDRA
111. NADOLNA WIKTORIA
112. NERKOWSKA PATRYCJA
113. NIEDBAŁA ANGELIKA
114. NIERADKO DAWID
115. OSTASZEWSKA NATALIA
116. PARDO PAULINA
117. PATALAN ARKADIUSZ
118. PAWŁOWSKI DOMINIK
119. PAZIK MAGDALENA
120. PECZYŃSKI KRZYSZTOF
121. PISIAK ROZALIA
122. PŁACZEK KAROL
123. POLAK KATARZYNA
124. POLAKOWSKA KLAUDIA
125. POLKOWSKA WERONIKA
126. POPIOŁEK DARIA
127. POPKO NAZAR
128. ROGALEWSKI JAKUB
129. ROGOWSKI KAMIL
130. ROSTKOWSKA JUSTYNA
131. ROZWADOWSKA MAGDALENA
132. RÓWNY JAKUB
133. RUTKOWSKA ALICJA
134. RYBICKA BEATA
135. SAMEŁKO ARKADIUSZ
136. SEMBOROWSKA SYLWIA
137. SIWIK JOLANTA
138. SIWIK MAŁGORZATA
139. SMOŁA WIKTORIA
140. SOCIK JUSTYNA
141. SOKOŁOWSKA ANNA
142. SÓWKA ALEKSANDRA
143. STRUCZYŃSKI ADAM
144. STRZYŻEWSKA MAGDALENA
145. SULEWSKA KATARZYNA
146. SZMIGIEL CEZARY
147. SZULC MILENA
148. SZYPULSKA KRYSTYNA
149. ŚWIĘSZKOWSKA EMILIA
150. TRZONKOWSKI KAMIL
151. TYBOROWSKI JAKUB
152. WITKOWSKA KLAUDIA
153. WŁODARCZYK MONIKA
154. WŁODKOWSKA GABRIELA
155. ZAKRZEWSKA NATALIA
156. ZALESKA JULIA
157. ZALEWSKA ANNA
158. ZALEWSKA JOLANTA
159. ZALEWSKA MAGDALENA
160. ZALEWSKA PATRYCJA
161. ZALEWSKI ADAM
162. ZATAJ PAOLA
163. ZDUŃCZYK ALICJA
164. ZDUŃCZYK TOMASZ
165. ŻBIKOWSKA PATRYCJA
166. ŻUKOWSKA SYLWIA

1. ARNISTA KLAUDIA
2. BACZEWSKI MATEUSZ
3. BAGIŃSKA ALEKSANDRA
4. BORAWSKA BEATA
5. BORAWSKI ADRIAN
6. BORAWSKI KAMIL KRZYSZTOF
7. BRZOSTOWSKI ADRIAN
8. BRZOZOWSKI KAROL
9. BRZÓZKA ADRIAN
10. BUCZYŃSKA JULIA
11. CHABEREK PATRYCJA  
12. CHRZANOWSKA JULIA
13. CIELOSZCZYK PATRYCJA
14. CZEREP OLIWIA
15. DĘBEK MICHAŁ
16. DUCHNOWSKI JAKUB
17. FLOREK RADOSŁAW KRZYSZTOF
18. GAWLIK KAMILA
19. GAWRYŚ PAULINA
20. GOŁĘBIEWSKA ALEKSANDRA
21. GORDON PIOTR
22. GÓRSKA EWA
23. JASKÓŁA PAULINA
24. JERZYŁO ALEKSANDRA
25. KACZYŃSKA NATALIA
26. KACZYŃSKI KACPER
27. KACZYŃSKI MARCIN
28. KOBRZYŃSKA HANNA
29. KONDRACIUK ROMAN
30. KONOPKO KATARZYNA
31. KOPACZ DAWID
32. KOSSAKOWSKA EWA ALDONA
33. KOTARA KAMIL
34. KOWALCZYK NATALIA
35. KOZIOŁ MILENA
36. KOZŁOWSKA JOLANTA
37. KRAJEWSKI ADAM
38. KRAJEWSKI PAWEŁ
39. KUCZEWSKI KONRAD TOMASZ
40. LASKOWSKA PATRYCJA
41. LIPIŃSKI HUBERT
42. ŁONIEWSKI RADOSŁAW
43. ŁUBA PAULINA
44. MACIASZEK WIKTORIA
45. MALINOWSKA BEATA
46. MIECZKOWSKA Anna
47. MIECZKOWSKI ADAM
48. MIKUCKA KATARZYNA
49. MIKUCKI PATRYK
50. MODZELEWSKA MONIKA
51. NICIŃSKI PAWEŁ
52. NIECIECKI PATRYK
53. NIECIKOWSKI KRYSTIAN
54. NORKOWSKA PAULINA
55. ORZOŁ JULIA
56. PARZYCH KLAUDIA
57. PATALAN MAGDA
58. PIANKA NATALIA
59. PIASKOWSKA KAROLINA
60. PRZYBOROWSKI KRYSTIAN
61. RAMOTOWSKA JUSTYNA
62. ROBAK MARTA OLGA
63. ROGIŃSKA EWA
64. ROGOWSKA WERONIKA
65. ROGOWSKA WERONIKA
66. ROSTKOWSKI DARIUSZ
67. ROZWADOWSKA MARTA
68. ROZWADOWSKI MICHAŁ
69. RYNKIEWICZ MATEUSZ
70. SIOK MATEUSZ
71. SIOK ZUZANNA
72. SIWIK KRYSTIAN
73. STANKIEWICZ NATALIA
74. STAŚKIEWICZ JAKUB
75. STEFANOWSKA WIOLETA
76. STELMASZYŃSKA BARBARA
77. STRUCZYŃSKI KRZYSZTOF
78. SUCHECKI SEBASIAN
79. SZEWCZYK SEBASTIAN PAWEŁ
80. ŚWIERSZCZ MATEUSZ
81. TOREBKO KAMIL
82. TRZASKA PATRYK
83. URYNOWICZ KAROLINA
84. WĄDOŁOWSKI DANIEL
85. WIŚNIEWSKI SEBASTIAN
86. WŁODKOWSKI RADOSŁAW
87. WOJTKOWSKI ADAM
88. WSZEBOROWSKI MATEUSZ
89. ŻEBROWSKA OLIWIA
90. ŻOCHOWSKA OLIWIA

CHŁOPCY:
1. Biedrzycki Paweł
2. Chrzanowski Jakub
3. Ciemniewicz Rafał Tomasz
4. Filipkowski Kamil
5. Gwiazdowski Maciej
6. Kałyszewski Kamil
7. Kryszczyński Michał
8. Mielnicki Patryk
9. Nadolny Patryk
10. Piątek Karol Paweł
11. Radgowski Michał
12. Świderski Hubert
13. Tryniszewski Dawid
14. Trzaska Cezary
15. Zalewski Radosław
16. Zalewski Robert
17. Zaremba Karol
18. Żyliński Wiktor

DZIEWCZETA:
1. Borzymowska Małgorzata
2. Cicha Kinga Elwira
3. Górska Izabela
4. Jankowska Karolina
5. Jastrzębska Ewelina
6. Kalinowska Nikola Aleksandra   
7. Liberacka Agnieszka
8. Maszkowska Natalia Katarzyna
9. Mieczkowska Daria
10. Murawko Klaudia
11. Nowicka Aleksandra
12. Rykaczewska Anna
13. Scech Karolina
14. Selerowska Paulina
15. Staniurska Anna
16. Stec Natalia
17. Szablak Katarzyna
18. Szczęsna Sylwia
19. Szewczyk Izabela
20. Szumkowska Maja    
21. Szymczuk Patrycja
22. Zalewska Julia

Lista  osób nieprzyjętych:
1. Brzóska Radosław Stefan
2. Kosobudzki Rafał

 
ostatnia akualizacja: 2018-08-22
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego