Lista zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych - Bursa Szkolna Nr 1 w Łomży

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Rekrutacja

LISTA DZIECI ZAKWALIFIKOWANYCH W BURSIE SZKOLNEJ NR 1
W ŁOMŻY w roku szkolnym 2021-22

UWAGA: W terminie od 3-4.08.2021 należy potwierdzić wolę zamieszkania w bursie. Dokument do podświadczenia woli znajduje się w zakładce "dokumenty" w naborze elektronicznym.

Lista dzieci zakwalifikowanych - dziewczęta

1. Arnista Klaudia
2. Arnista Wiktoria
3. Bacławska Gabriela
4. Banach Patrycja
5. Bloch Zuzanna
6. Bogdanowicz Oliwia
7. Borawska Sylwia
8. Borawska Wiktoria
9. Brzozowska Wiktoria
10. Budziłek Łucja
11. Bugnacka Wiktoria
12. Chilińska Kamila
13. Chludzińska Julia
14. Chrostowska Milena
15. Chrostowska Weronika
16. Chrzanowska Anna
17. Ciborowska Patrycja Izabela
18. Cieloszczyk Kamila
19. Cimochowska Aleksandra
20. Cwalina Angelika
21. Cwalina Magdalena
22. Cwalina Wiktoria
23. Danowska Natalia
24. Dąbrowska Julia
25. Dąbrowska Lidia
26. Dąbrowska Natalia
27. Dębek Anna
28. Dębiec Maja
29. Długołęcka Weronika
30. Dmochowska Wiktoria
31. Domańska Karolina
32. Domian Julia
33. Duda Dominika Aneta
34. Dzięgielewska Katarzyna
35. Filter Sylwia
36. Frąckiewicz Karolina
37. Gawryś Julia
38. Gawryś Paulina
39. Górecka Karolina
40. Górska Aleksandra
41. Górska Eliza
42. Górska Julia
43. Grodzka Julia
44. Grzybek Wiktoria
45. Grzymała Martyna
46. Gutowska Agata
47. Gutowska Ewelina
48. Gutowska Milena
49. Gutowska Paulina
50. Gwiazdowska Nikola Małgorzata
51. Gwiazdowska Olimpia Karolina
52. Jaczyńska Martyna
53. Jadczak Martyna
54. Jankowska Natalia
55. Jastrzębska Justyna
56. Jurska Anna Maria
57. Kaczyńska Natalia
58. Kadyszewska Anna
59. Kalinowska Nikola Aleksandra
60. Kaliszewska Oliwia
61. Karwowska Dominika
62. Kasznikowa Tatiana Kristina
63. Konopka Katarzyna
64. Konopka Oliwia
65. Kordowska Maja
66. Kosińska Daria
67. Kossakowska Ewa Aldona
68. Kossakowska Wiktoria
69. Kotara Weronika
70. Kowalczyk Kornelia
71. Kowalczyk Wiktoria
72. Kowalewska Julia
73. Kozikowska Emilia
74. Kozikowska Ewelina
75. Kozikowska Magdalena
76. Kozłowska Alicja
77. Kozłowska Julia
78. Kozłowska Magda
79. Kozłowska Zuzanna
80. Krajza Magdalena
81. Kulesza Joanna
82. Kunicka Oliwia
83. Kupidłowska Kinga
84. Laszczkowska Anna
85. Liberacka Agnieszka
86. Łazarczyk Maria
87. Łochowska Sandra
88. Łoniewska Weronika
89. Łukaszewicz Weronika
90. Marcinowska Alicja
91. Marcinowska Julia
92. Marczak Karolina
93. Masalska Wiktoria
94. Maszkowska Klaudia
95. Mazur Klaudia
96. Mieczkowska Małgorzata
97. Mikucka Katarzyna
98. Mikucka Wiktoria
99. Misztalewska Oliwia
100. Modzelan Maja
101. Mościcka Klaudia
102. Mroczkowska Marta
103. Nadolna Ewa
104. Nadolna Weronika
105. Nalewajk Anna
106. Narewska Katarzyna
107. Nieciecka Karolina
108. Niedbała Kornelia
109. Norkowska Paulina
110. Orzoł Julia
111. Ostaszewska Milena
112. Parzych Klaudia
113. Pasztaleniec Wiktoria
114. Patalan Aleksandra
115. Pazik Dominika
116. Pazik Eliza
117. Pazik Kamila
118. Pazik Wiktoria
119. Pietrzak Emilia Jolanta
120. Płocińska Zuzanna
121. Płońska Gabriela
122. Polkowska Dominika
123. Prusińska Agata
124. Pruszyńska Katarzyna
125. Prymaka Maja
126. Przestrzelska Daria
127. Ptak Natalia
128. Radomska Aleksandra
129. Rogińska Ewa
130. Rogowska Wiktoria
131. Romanik Julia Katarzyna
132. Rozwadowska Marta
133. Rudnicka Maja
134. Rupińska Julia
135. Ruszczyk Aleksandra
136. Rybka Julia
137. Sejnowska Natalia Weronika
138. Serafin Klaudia
139. Sidorkiewicz Oliwia
140. Siedlecka Emilia Ewa
141. Sierbińska Klaudia
142. Sierbińska Magdalena
143. Skierczyńska Wiktoria
144. Skorupa Aleksandra
145. Skorupska Magdalena
146. Skrodzka Amelia
147. Skrodzka Dominika
148. Skrodzka Natalia
149. Słomowska Klaudia
150. Sobocińska Wiktoria
151. Socik Klaudia
152. Sokołowska Aneta
153. Sokołowska Paulina
154. Synowczyk Kornelia
155. Szymczuk Oliwia
156. Szymczuk Patrycja
157. Świderska Aleksandra
158. Świderska Julia
159. Świderska Magda
160. Święszkowska Aleksandra
161. Taraszkowski Anka Jazmin
162. Truszkowska Marta
163. Trzcińska Milena
164. Trzcińska Natalia
165. Tyszkiewicz Julia
166. Tyszko Justyna
167. Tyszko Maja Alicja
168. Urynowicz Karolina
169. Wardaszka Magdalena
170. Wicik Natalia
171. Wicik Paulina
172. Wilczek Daria
173. Wiszowata Julia
174. Wiśniewska Anna
175. Wiśniewska Julia
176. Wiśniewska Maria
177. Wiśniewska Weronika
178. Witt Oliwia
179. Włodkowska Beata
180. Wojsław Dominika
181. Wróblewska Julia
182. Wyrwas Gabriela
183. Zalewska Brygida
184. Zalewska Joanna
185. Załęska Wiktoria
186. Załuska Luiza
187. Zdankowska Paulina
188. Zielińska Maria Elżbieta
189. Zielińska Żaneta
190. Żebrowska Oliwia

Lista dzieci zakwalifikowanych - chłopcy

1. Anastasiadis Konstantinos
2. Babowicz Artur
3. Baczewski Kacper
4. Banach Dominik
5. Bednarek Łukasz
6. Borawski Arkadiusz
7. Brzostowski Adrian
8. Bzura Dawid
9. Cendrowski Maciej
10. Cendrowski Rafał
11. Chodoń Marcin
12. Chojnowski Kacper
13. Chrzanowski Damian
14. Czerwiński Mateusz
15. Dąbrowski Daniel
16. Dąbrowski Sylwester
17. Dębek Maciej
18. Dębek Michał
19. Drozdowski Dawid
20. Duda Marcin
21. Dziczek Mateusz
22. Dzięgielewski Jakub
23. Gąska Bartłomiej
24. Gołaszewski Kacper
25. Gordon Piotr
26. Gosiewski Norbert
27. Górski Mateusz
28. Grużewski Radosław
29. Grzymkowski Patryk
30. Gwiazdowski Sebastian Klaudiusz
31. Jachimowicz Łukasz
32. Janiak Bartosz
33. Kaczmarczyk Szymon
34. Kadłubowski Maciej
35. Kadyszewski Adam
36. Kaliszczyk Natan
37. Kanicki Kacper
38. Karwowski Jakub
39. Karwowski Jakub
40. Kidiajew-Zachłowski Maciej
41. Kleszczewski Damian
42. Kobus Krzysztof
43. Koliński Piotr
44. Kondracki Kacper
45. Kondratiuk Roman
46. Konopka Kamil Artur
47. Kopacz Dawid
48. Kopacz Jakub
49. Kowalczyk Kamil
50. Kowalczyk Przemysław
51. Krajewski Adam
52. Krzewski Dawid
53. Krzewski Patryk
54. Kukliński Maciej
55. Kukliński Mikołaj
56. Kulak Kacper
57. Laskowski Krystian
58. Leszczewski Dawid
59. Łęgowski Bartłomiej
60. Łochowski Sebastian
61. Łoniewski Radosław
62. Łuba Damian
63. Madrak Szymon
64. Majewski Jan
65. Malinowski Jakub
66. Masłowski Hubert
67. Matejkowski Damian
68. Mazgoła Sebastian
69. Mieczkowski Tomasz
70. Młynarczuk Krystian
71. Modzelewski Michał
72. Modzelewski Robert
73. Mościcki Adrian
74. Nadolny Adam
75. Nieciecki Kacper
76. Niecikowski Krystian
77. Ostrowski Krystian
78. Palczewski Dawid
79. Pardo Maciej
80. Parzych Maksymilian
81. Perełka Aleksander
82. Pieńkowski Hubert
83. Piszczatowki Jakub
84. Piszczatowski Kacper
85. Płocharczyk Bartłomiej
86. Podolak Kacper
87. Przestrzelski Mikołaj
88. Przychodzeń Adrian
89. Przytuła Michał
90. Puchalski Antoni
91. Pupek Marcin
92. Radkowski Jakub
93. Rogowski Adrian
94. Roszkowski Bartłomiej
95. Sakowicz Eryk
96. Sienicki Michał
97. Sikorski Tomasz
98. Skrodzki Dawid
99. Stodulski Sebastian
100. Szczepaniak Kacper
101. Szewczyk Sebastian Paweł
102. Śleszyński Paweł Bartek
103. Trzaska Cezary
104. Trzaska Patryk
105. Walczyk Jakub
106. Waszkiewicz Jakub
107. Waszkiewicz Paweł
108. Włodkowski Radosław
109. Wojsław Damian
110. Wojtkowski Adam
111. Zaremba Karol
112. Zelkowski Patryk
113. Żebrowski Rafał
114. Żukowski Albert
115. Żukowski Patryk

Lista dzieci niezakwalifikowanych

1. Bagińska Magdalena
2. Bargłowska Klaudia
3. Duda Natalia
4. Grudowska Oliwia
5. Jabłońska Wiktoria
6. Kiełczewska Weronika Maria
7. Konopka Wiktoria
8. Konopko Justyna
9. Piszczatowska Małgorzata
10. Samul Izabela
11. Sasinowska Aleksandra

 
ostatnia akualizacja: 2021-08-06
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego