Lista zakwalifikowanych - Bursa Szkolna Nr 1 w Łomży

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:

Rekrutacja

LISTA DZIECI ZAKWALIFIKOWANYCH W BURSIE SZKOLNEJ NR 1
W ŁOMŻY W ROKU SZKOLNYM 2020-21


O
ddział dziewczęta
1. Arnista Klaudia
2. Arnista Wiktoria
3. Bacławska Gabriela
4. Bagińska Aneta
5. Banach Patrycja
6. Banach Wiktoria
7. Bloch Zuzanna
8. Bogdanowicz Oliwia
9. Borawska Beata
10. Borawska Wiktoria
11. Borzymowska Małgorzata
12. Budziłek Łucja
13. Bugnacka Wiktoria
14. Cendrowska Wiktoria Maria
15. Chilińska Kamila
16. Chludzińska Julia
17. Chmielewska Renata
18. Chmielewska Wiktoria
19. Chrostowska Milena
20. Chrzanowska Anna
21. Cicha Kinga Elwira
22. Cichocka Ewelina
23. Cimochowska Aleksandra
24. Cwalina Magdalena
25. Cwalina Wiktoria
26. Danowska Natalia
27. Dąbrowska Julia
28. Dąbrowska Natalia
29. Dębek Anna
30. Dmochowska Wiktoria
31. Dobrowolska Maja
32. Domańska Karolina
33. Domańska Klaudia
34. Dzięgielewska Katarzyna
35. Ekstowicz Dorota
36. Filter Sylwia
37. Frąckiewicz Karolina
38. Gadomska Klaudia
39. Gałkowska Jessica Anna
40. Gardocka Aneta
41. Gawecka Weronika
42. Gawryś Paulina
43. Górecka Karolina
44. Górska Aleksandra
45. Górska Eliza
46. Górska Ewa
47. Górska Julia
48. Grabowska Agnieszka
49. Grabowska Anna
50. Grodzka Julia
51. Gutowska Agata
52. Gutowska Ewelina
53. Gutowska Milena
54. Gutowska Patrycja
55. Gutowska Paulina
56. Gwiazdowska Nikola Małgorzata
57. Jadczak Martyna
58. Jankowska Amelia
59. Jankowska Natalia
60. Jaskółka Joanna
61. Jaskółka Paulina
62. Jastrzębska Ewelina
63. Jastrzębska Justyna
64. Jerzyło Aleksandra
65. Jurska Anna Maria
66. Kaczmarczyk Natalia Angelika
67. Kaczyńska Natalia
68. Kadyszewska Anna
69. Kalinowska Nikola Aleksandra
70. Kamińska Ewelina
71. Karwowska Aneta
72. Karwowska Julia
73. Kasznikowa Tatiana Kristina
74. Konopka Katarzyna
75. Konopka Oliwia
76. Kosińska Daria
77. Kossakowska Ewa Aldona
78. Kossakowska Wiktoria
79. Kotara Weronika
80. Kotowska Anastazja
81. Kowalczyk Natalia
82. Kowalczyk Wiktoria
83. Kowalewska Julia
84. Kozikowska Ewelina
85. Kozikowska Magdalena
86. Kozłowska Alicja
87. Kozłowska Jolanta
88. Kozłowska Julia
89. Kozłowska Magda
90. Kozłowska Zuzanna
91. Krupa Amelia
92. Krzynowek Karolina
93. Kulesza Joanna
94. Kunicka Oliwia
95. Kurpiewska Patrycja
96. Laskowska Patrycja
97. Laszczkowska Anna
98. Liberacka Agnieszka
99. Łazarczyk Maria
100. Łochowska Sandra
101. Łoniewska Weronika
102. Łuba Paulina
103. Łukaszewicz Weronika
104. Maciaszek Wiktoria
105. Maleszewska Joanna
106. Maszkowska Klaudia
107. Mieczkowska Daria
108. Mieczkowska Daria
109. Mikucka Katarzyna
110. Mikucka Katarzyna
111. Misztalewska Oliwia
112. Modzelan Maja
113. Mościcka Klaudia
114. Mroczkowska Agnieszka
115. Mroczkowska Aleksandra
116. Mroczkowska Kinga
117. Mroczkowska Marta
118. Nalewajk Anna
119. Narewska Katarzyna
120. Niedbała Kornelia
121. Norkowska Paulina
122. Orzoł Julia
123. Ostaszewska Milena
124. Parzych Klaudia
125. Pasztaleniec Wiktoria
126. Patalan Magda
127. Pazik Dominika
128. Pazik Wiktoria
129. Piaskowska Karolina
130. Płocińska Zuzanna
131. Polakowska Klaudia
132. Polkowska Dominika
133. Prusińska Agata
134. Pruszyńska Katarzyna
135. Przestrzelska Daria
136. Rogińska Ewa
137. Rogowska Klaudia
138. Rogowska Weronika
139. Rozwadowska Marta
140. Rupińska Julia
141. Ruszczyk Aleksandra
142. Rybka Julia
143. Sejnowska Natalia Weronika
144. Serafin Klaudia
145. Sidorkiewicz Oliwia
146. Sierbińska Magdalena
147. Siwik Jolanta
148. Skierczyńska Wiktoria
149. Skorupa Aleksandra
150. Skorupska Magdalena
151. Skrodzka Amelia
152. Skrodzka Natalia
153. Sobocińska Wiktoria
154. Socik Klaudia
155. Sokołowska Aneta
156. Sokołowska Paulina
157. Stefens Karolina
158. Szabłowska Natalia
159. Szewczyk Izabela
160. Szpanko Malwina
161. Szymczuk Patrycja
162. Śliwowska Olga
163. Świderska Julia
164. Świderska Magda
165. Tararuj Olga
166. Taraszkowski Anka Jazmin
167. Trzcińska Natalia
168. Trzonkowska Milena
169. Tyszkiewicz Julia
170. Tyszko Maja Alicja
171. Urynowicz Karolina
172. Wardaszka Magdalena
173. Wasilewska Martyna
174. Wicik Natalia
175. Wicik Paulina
176. Wilczek Daria
177. Wiśniewska Anna
178. Wiśniewska Julia
179. Wiśniewska Maria
180. Wiśniewska Weronika
181. Witt Oliwia
182. Wojsław Dominika
183. Wyrwas Gabriela
184. Zalewska Brygida
185. Załęska Wiktoria
186. Załuska Luiza
187. Zielińska Maria Elżbieta
188. Żebrowska Oliwia

Oddział chłopcy


1. Baczewski Błażej
2. Banach Dominik
3. Borawski Adrian
4. Borawski Arkadiusz
5. Borawski Kamil Krzysztof
6. Borkowski Marek
7. Bruderek Artur
8. Brzostowski Adrian
9. Brzózka Adrian
10. Bzura Dawid
11. Bzura Mateusz
12. Cendrowski Rafał
13. Chodoń Marcin
14. Chojnowski Kacper
15. Chrzanowski Damian
16. Czarnecki Michał
17. Czerwiński Mateusz
18. Dąbrowski Daniel
19. Dąbrowski Patryk
20. Dąbrowski Sylwester
21. Dębek Michał
22. Duda Marcin
23. Dziczek Mateusz
24. Dzięgielewski Jakub
25. Filipkowski Kamil
26. Florek Radosław Krzysztof
27. Gąska Bartłomiej
28. Gordon Piotr
29. Gosiewski Norbert
30. Grużewski Radosław
31. Grzymkowski Patryk
32. Gwiazdowski Sebastian Klaudiusz
33. Jachimowicz Łukasz
34. Janiak Kamil
35. Kaczmarczyk Hubert
36. Kaczmarczyk Szymon
37. Kadłubowski Maciej
38. Kadyszewski Adam
39. Karwowski Jakub
40. Karwowski Jakub
41. Kidiajew-Zachłowski Maciej
42. Kiełczewski Mateusz
43. Kondracki Kacper
44. Konopka Kamil Artur
45. Kopacz Dawid
46. Kopacz Jakub
47. Kossakowski Dawid
48. Kowalczyk Przemysław
49. Krajewski Adam
50. Krawczyński Mateusz
51. Kruszewski Tomasz Józef
52. Krzewski Dawid
53. Kukliński Maciej
54. Kukliński Mikołaj
55. Kulak Kacper
56. Kulesza Michał
57. Leszczewski Dawid
58. Łochowski Sebastian
59. Łoniewski Radosław
60. Łoszewski Dawid
61. Łuba Damian
62. Madrak Szymon
63. Majewski Jan
64. Malinowski Jakub
65. Maszkowski Norbert
66. Matejkowski Damian
67. Mieczkowski Adam
68. Mieczkowski Rafał
69. Mikucki Tomasz
70. Młynarczuk Krystian
71. Modzelewski Robert
72. Mościcki Adrian
73. Nadolny Bartłomiej
74. Nadolny Patryk
75. Niecikowski Krystian
76. Palczewski Dawid
77. Patalan Arkadiusz
78. Piszczatowski Jakub
79. Piszczatowski Kacper
80. Płocharczyk Bartłomiej
81. Podolak Kacper
82. Powierża Sebastian Krzysztof
83. Pruszyński Szymon
84. Przestrzelski Mikołaj
85. Przyborowski Krystian
86. Przytuła Michał
87. Pupek Marcin
88. Radkowski Jakub
89. Rogalewski Jakub
90. Rogowski Adrian
91. Rogowski Maciej
92. Rozwadowski Michał
93. Sakowicz Eryk
94. Sienicki Michał
95. Sikorski Tomasz
96. Skrodzki Bartosz
97. Skrodzki Dawid
98. Sokołowski Łukasz
99. Stodulski Sebastian
100. Struczyński Krzysztof
101. Suchecki Sebastian
102. Sulewski Piotr
103. Szczepaniak Kacper
104. Szewczyk Sebastian Paweł
105. Śleszyński Paweł Bartek
106. Świerszcz Mateusz
107. Trzaska Cezary
108. Trzaska Patryk
109. Trzciński Patryk
110. Walczyk Jakub
111. Wardaszka Aleksander
112. Waszkiewicz Jakub
113. Włodkowski Radosław
114. Wojsław Damian
115. Wojtkowski Adam
116. Zalewski Radosław
117. Zalewski Robert
118. Zaremba Karol
119. Zelkowski Patryk
120. Żebrowski Rafał
121. Żukowski Albert

 
 
 
ostatnia akualizacja: 2020-10-14
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego