Na sportowo - Bursa Szkolna Nr 1 w Łomży

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne:


Aktywni sportowo - 2023


    
W dniu 15 czerwca 2023 roku odbyła się niezapomniana impreza rekreacyjna "Aktywni Sportowo" w Bursie Szkolnej Nr 1w Łomży, która miała na celu integrację społeczeństwa bursowego, promowanie aktywności fizycznej oraz profilaktykę.
    
Uczestnicy mieli okazję wziąć udział w 6 konkurencjach wymagających współpracy w grupach. Te konkurencje dostarczyły wiele radości i emocji. Impreza zgromadziła 6 drużyn po 10 osób oraz licznych kibiców, co stworzyło wspaniałą atmosferę rywalizacji i wsparcia.
    Szóstka różnorodnych konkurencji takich jak: Koło w koło koła, Narty, Dostarcz przesyłkę, Rzut do celu, Wbij gwoździa, Mario i Luigi  sprawdziła umiejętności drużyn w dziedzinach takich jak sport, zręczność i współpraca.
    Po zakończeniu rywalizacji wszyscy uczestnicy mieli okazję do wspólnego grillowania oraz zabawy na dyskotece, co umożliwiło relaks i dalszą integrację.
    Impreza odniosła ogromny sukces, umożliwiając uczestnikom czerpanie radości
z aktywności fizycznej, wzmacniając więzi społeczne i promując zdrowy styl życia.
    Impreza "Aktywni Sportowo" była nie tylko okazją do rywalizacji, ale również do wzmacniania przyjaźni i kultywowania wartości zdrowego stylu życia. Oczekujemy
z niecierpliwością na kolejną edycję i jeszcze więcej emocji, integracji i wspólnych chwil.

Opracował: Paweł Gałczyk
cofnij

 
ostatnia akualizacja: 16.06.2024
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego